KontaktPostkastOpiinfosysteemPraktikabaasMoodleFacebookPicasa
Kutse heast koolist

Vilistlaste päeva spordivõistlused

15. juuni vilistlaste päeva spordivõistluste tulemused
  
Vilistlaste päeva spordivõistlused olid üpris tasavägised ja meeleolukad. Rõõm oli näha
praeguseid õpilasi ja töötajaid ning vilistlasi oma lemmikala nautimas.
Tulemused:
SEGAVÕRKPALL
1. VILISTLASED (Kristjan Kaer, Madis Sabiin, Heiki Hunt, Sille Sisas, Erika Selter)
2. PKHK ÕPILASED (Lisanna Taaber, Hannes Maal, Tõnis Kalmu, Olga Nozdrjuk, Mikk Meeras)
3. TÖÖTAJAD (Terje Steinberg, Janne Ojala, Margus Kasekamp, Andres Liibert, Lembit Miil)
 
KORVPALL
1. PAJONAATOR (Rauno Lage, Kaspar Kokk, Allan Pajo)
2. FANAATIKUD (Raigo Kroll, Elgar Tamsalu, Janno Mürel)
 
VABAVISKED 1min.
1. Kaspar Kokk      9
2. - 3. Allan Pajo    6
         Raigo Kroll    6
4. Janno Mürel        4
5. Rauno Lage        3
Naisvõistleja, vilistlane
1. Maarja Holter      2
 
Suured tänud Hevelinile, Jannele ja kohtunikele!
 
Reet Parind

Pärnumaa I Võimlemispidu

Pärnumaa I võimlemispidu 02.juuni 2013
Liikumises peitub rõõm, koostegemine ja koosolemine on mõnus.
Tänud Sulle meie kooli võimleja.
  Liis Kärbik         K-11B
  Liis Leidma        K-11B
  Liisa Soomer      K-11B
  Marleyn - Cristin Kallas LH-10
  Kati Aunpuu        PK-11
  Lisanna Taaber    LOK-12

Reet Parind
PKHK võimlejate juhendaja

PKHK parimad korvpalli vabaviskajad

Võistluse protokoll

NOORMEHED

1. Allan Pajo MK-11            10/10

2. Marten Karjus  KL-10      10/9

3. – 4. Kaspar Kukk  ÄK-12 10/8

Raigo Kroll    EL-10     10/8

5. – 7. Ingmar Aia EP-12    10/7

Gurko Edgar KL-10     10/7

Alex Kuuse    K-12B   10/7

8.- 9. Tölp Kevyn K-10A     10/6

Kalde Risto K-12B       10/6

10. – 12.  Luhtoja Mario K-11A    10/5

Liitmäe Rauno EP-12   10/5

Antsmäe, Ülari EP-12  10/5

13 – 17. Hunt Gert K-12A;  Kaugro Sander E-10;  Rand Robert K-11A; Rokicki Ken K-11A;

Meitern Kevin E-12    10/4

18 – 26. Rüütel Karel V-10; Sobolev Denis K-11A; Tammik Erkki K-11A; Järve Kaur K-12

Pauklin Roger K-12B; Altvälja Kaspar LH-11; Ringas Tanel KL-10; Avamets Allan E-12; Krik Rauno E-12   10/3

Orav Ivo V-10; Kiseljov Valeri E-12; Maasikas Raul E-12; Kalamees Kaur LH-11 – 10/2

Hansumäe Reino E-12; Hiir Joel E-12; Malõgin Ailar E-12; Tomingas Jaan E-12 – 10/1

NEIUD

1.-  2.  Seepter Eliise   MT-10B         10/6

Liina Joonsaar   K-10A              10/6

3. - 4.  Koppel Merje   MT-12            10/5

Jõemäe Karin       LOK-12        10/5

5. – 7.  Hummal  Maris     K-10A       10/4

Privits Stella            K-10A      10/4

Toomsalu Teevi      MT-12      10/4

8. – 9. Kuusk Kristi         K-10A       10/3

Tarre Tairi             K-11A       10/3

10.- 13.  Kuusk Jagna    K-10A        10/2

Israel Sirli              K-10A        10/2

Hatsatrjan Gajane  K-11A        10/2

Hurt, Kattri           K-11A        10/2

14. – 17. Selart Birgit     K-10A        10/1

Lillepa Sandra        MT-12        10/1

Liivamägi, Deily  ja Post Gerli K-11A     10/1

TÖÖTAJAD

  1. - 2. Külaots Ene          10/5

Kärp Hevelin             10/5

3.   Mihkel Lembit             10/4

4.  Janek Leppnurm          10/2

5.  Jüri Puidet                   10/1


17.04.2013                                    Peakohtunik: Reet Parind


Jüripäeva orienteerumine

Kiitus Jüripäeva tublidele orienteerujatele: K-12A 1 ja 2 võistkond, MT-12, K-11B ja PK-12.
Võistluse kõige parema ajaga orienteerusid meie töötajate tiim: Viivika Kannel ja Birgit Peterson.
Tänud rajameister Saima Rannale ja köögi meeskonnale tervislike puuvilja komplektide ja maitsva
supi eest.







Koht Rühm Eriala Aeg Osalejate arv   Osalejate nimed
Parim Töötajad tegijad 0.15,50 2 Viivika Kannel, Birgit Peterson
I K-12A 1. noormehed kokk 0,16,00 3 Sander Kuldsaar, Karl Lilles, Kristjan Nüüd
II MT-12 majutus-teenindus 0.19,00 5 Keiti Allik, Merje Koppel, Merili Mätas, Meriliis Pajusaar, Nele Smõtškov
III K-11B kokk 0.19,20 3 Henry Mäkela, Tauno Reinart, Sirli Sasmin
4 K-12A 2. kokk 0.23,18 4 Marleen Alle, Gert Hunt, Jaanika Lohberg, Kairi Vanatoa
5 PK-12 pagar-kondiiter 0.36,59 3 Annaliina Adams, Eleonor Pruvli, Getlin Uudikas

KOKKU osalejaid

20


Tütarlaste jõuvõistluse tulemused

Jrk.

nr

NIMI

Kangiketta hoie

Punktid

Topispalli vise

Punktid

Sangpommi rebimine

Punktid

KOKKU

PUNKTE

KOHT

1

KOTTER, KAISA 

0,16.94

5

3.40

9

32

3

17

VI

2

RUDNITSKI, LIISA  

0,11.50

7

3.80

3

14

7

17

VII

3

JÕESAAR, DIANA 

0,01.44

10

2.85

11

10

9

30

IX

4

ISRAEL,SIRLI 

0,11.91

6

3.68

5

18

4

15

V

5

TAMMEORG,KADI 

0,22.66

3

3.73

4

15

6

13

IV

6

KALLAS,MARLEYN-CRISTIN  

0,31.50

1

5.10

2

52

1

4

I

7

AKELA,ÕIS 

0,06.84

9

2.88

12

1

10

31

XII

8

LAAS,MARILIIS 

0,00.31

12

3.40

10

0

12

34

XI

9

HUNT,KRISTIIN 

0,00.21

11

3.46

8

0

12

31

X

10

TOOM,CARMEN 

0,25.22

2

3.54

6

18

4

12

III

11

SARV, MERILIIS

0,09.12

8

3.50

7

13

8

23

VIII

12

SMORODINA, VESTA 

0,22.63

4

5.60

1

36

2

7

II

 

 

Parimad sulgpallurid

Eesti Kutsekoolidespordi Liidu meistrivõistlused toimusid eile, 27.märtsil Pärnu Spordihallis, kus meie sulgpallurid võitsid medaleid. Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste ja töötajate auhinnalised kohad:

TÜTARLASTE ÜKSIKMÄNG: 
                        3.  Minni Pärnpuu (K-11A)

NOORMEESTE ÜKSIKMÄNG: 
                        1. Mikk Meeras (AT-10)
                        3. Marten Karjus (KL-10)

NAISTÖÖTAJATE ÜKSIKMÄNG: 
                        1. Elve Lääts
                        3. Reet Parind

MEESTÖÖTAJATE ÜKSIKMÄNG: 
                         3. Janek Leppnurm

NAISTÖÖTAJATE PAARISMÄNG: 
                          1. Riina Müürsepp, Elve Lääts
                          2. Karin Torin, Reet Parind
                          3. Saima Rand, Piret Laan

MEESTÖÖTAJATE PAARISMÄNG:
                          3. Arnold Schmidt, Enn Veesalu

SEGAPAARISMÄNG:
                          1. Janne Ojala, Janek Leppnurm

Südikalt mängisid Kattri Hurt (K-11A), Anna-Friida Jürgenson (M-11), Liisa Lind (K-12B), Sander Kuldsaar (K-12A), Kristjan Tõnissaar (V-12)

 ÕNNITLEME!

Järgmisena võistlevad meie töötajad EESTI SEENIORIDE MEISTRIVÕISTLUSTEL 06.04.2013 Viimsi Spordihallis.

 Reet Parind, kehalise kasvatuse õpetaja

Kergejõustiku edetabelid

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste kergejõustiku edetabelid seisuga 02.04.2013, mis on koostatud õpetaja Mihkel Lembit poolt:

Neidude hõbedased medalid

Eesti Kutsekoolispordi Liidu käesoleva aasta meistrivõistlustel neidude võrkpallis Tartu Kutsehariduskeskuses said medalid kaela kõik kolm osavõtvat kooli. Südikalt esinesid meie pallimängijad, kes alistasid kolmandaks jäänud Tallinna Transpordikooli 3:0. Sama tulemusega tuli kaotus vastu võtta meistriks tulnud Tartu Kutsehariduskeskuselt.
Hõbemedalid said kaela teenindusõppe osakonnast:
1. Lisanna Taaber   LOK-12
2. Kati Aunpuu       PK-11
3. Jevgenia Tkats    K-11B
4. Marleyn - Cristin Kallas LM-10
5. Angela Kajo       LM-10
6. Tatjana Krõlova   M-11
7. Keity Konetski    LH-11
8. Kairi Vanatoa      K-12A
Täiskasvanute koolituse osakonnast:
1. Olga Nozdrjuk     S-12
Võrkpallureid juhendab kehalise kasvatuse õpetaja
Mihkel Lembit
 
Õnnitleme!
 
Reet Parind                                              

Tehnikaõppeosakonna talispordipäev 2013

20.02.13 toimus tehnikaõppeosakonna lahtine talispordipäev.

Võistlused toimusid kaheksal alal lisaks osakondadevahelised jõukatsumised sportmängudes. Võistlused korraldati õpetaja Mihkel Lembitu väsimatu entusiasmiga eestvedamisel -SUURED TÄNUD TALLE! Oleme tänulikud ka kohtunikebrigaadile , sekretariaadile ja kaaselajatele: Enn Veesalu, Silver Silluta, Enno Puidet, Reet Näär, Piret Laan, Hevelin Kärp, Piret Mühlberg, Rita Pillisner, Ingrid Kruusla, Leida-Alice Eeman, Üllar Tornik, Siim Soopõld, Mihkel Pärna, Eesi Rosenberg, Ilmar Eek, Lembit Miil, Urmas Ailt, Margus Kasekamp, Ene Parmas, Kai Pajumaa, Urmas Rebas, Mart Ronk,Siimo Lopsik, Tiina Kolga.

Ilusa panuse spordipäeva kujunemisse andsid autoõpetajad: Mati Otsing, Taivo Kaelep ja Priit Auväärt, kes organiseerisisd autode lumaraja-vigursõidu.

Kõik tähtsamad etteasted ja olustiku jäädvustas filmilindile Riina Tõnsing .

Suured tänud Teenindusõppeosakonna spordijuhile Reet Parindile, kes organiseeris osakondadevahelised sõpruskohtumised võrkpallis ja korvpallis ning tõi uisuväljakule külakosti tantsutüdrukute näol.

Tänud Uulu põhikoolile, Tori põhikoolile suusalaenutuse eest, kooli toitlustajatele tee ja kringlite eest.

Tulemuste protokolli peale kaht toimunud spordipäeva saab vaadata:

Protokoll (pdf)


Jõuluturniir sulgpallis

Niidupargi võimlas toimus 10. detsembril 2012 traditsiooniline jõuluturniir sulgpallis õpilastele üksikmängus ja töötajatele paarismängus.

Õpilaste tulemused:

 A-liiga

   1. Raido Rentnik    M-11

   2. Anna - Friida Jürgenson M-11

   3. Hetlen Aim V-12

B-liiga

    1. Liisa Lind       K-12B

    2. Kaisu Karu     K-12B

    3. Tiiu Nööri        k-12B

 Töötajate tiimid loosisime, mängud olid tasavägised, kõik paarid said tunda võidurõõmu ja ka kaotuse kibedust.

Tulemused ja punktid:

    1. Saima, Riina    4 p.

    2. Aime, Janek     4 p.

    3. Piret, Reet       3 p.

    4. Ene, Karin       3 p.

 Järgmine  turniir on sõbrapäeval, märtsikuu alguses toimub suurem turniir kõikides mänguliikides, kus  selgub PKHK koondis osavõtuks kutsekoolide meistrivõistlusteks.

 Lumerohket jõulukuu jätku!

Reet Parind

Kehalise kasvatuse õpetaja

Indiaca jõuluturniir

Maagilisel kuupäeval 12.12.2012 toimusid osakondadevahelised Indiaca võistlused.

Väga tore oli näha kuidas meeskonnad tegid omavahel koostööd  ning oli ka huvilisi kes tulid turniiri rõõmuga jälgima. Oli väga tore ning meeleolukas koolipäeva õhtu.

Sel aastal mängisid end parimaks teenindusõppeosakond kooseisus: Karl Lilles, Tatjana Krõlova, Kaur Kalamets, Lisann Taaver ja Keity Konetski.

Teise koha saavutas tehnikaõppeosakond kooseisus:  Raido Kaljuste, Taigar Väärtmaa, Sandra Jäärats, Liisi Piirsalu, Kristjan Tõnissaar ja Raigo Pank.

Kolmanda koha napsasid endale  õpetajate tiim koosseisus: Janne Ojala, Piret Laan, Janek Leppnurm, Terje Steinberg ja Margus Kasekamp.

Auväärt neljanda koha saavutasid meie täiskasvanute osakond kooseisus: Lembit Miil, Kaja Kibur, Gerli Ollino, Teele Luks, Saima Rand ja Heli Sakk-Hännikäinen.

Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajatele tore ürituse eest ning pagaritele, kes tunnustasid mängijaid ja korraldajaid eriliselt maitsvate jõulukringlitega.

 

Marleyn-Cristi Kallas, teenindusõppeosakond (LH-10)

Teenindusõppeosakonna spordipäev

26. septembril 2012 toimus päikeseline ja osavõturohke spordipäev. Osales kogu osakond, oli tunda meeskonnavaimu. Palju õnne võitjatele.

 Korraldajate poolt sügav kummardus kõigile abilistele:
Janne Ojala - rühmajuhataja, kuulitõuke vanemkohtunik, fotograaf
Astrid Sinisalu - murdmaajooksu vanemkohtunik
Saima Rand - orienteerumise vanemkohtunik, kohtunik Karin Torin
Külli Šorin - kuulitõuke sekretär


Tänud kõikidele rühmajuhatajatele: Marina Madisson, Heili Västrik, Ruth Leping, Helina Kruusmaa, Aime Harjakas, Kristel Sepp
Täname: Anneli Rabbi, Kai-Tõe Ellermaa, Mathias Soosalu, Mihkel Lembit, Ingrid Ploom, Kaire Vohu, Eda Tiismaa


Kavas oli:
Soojendusvõimlemine - külalisena Marge Rull
Pendelteatejooks
Orienteerumine
Jalgpalli vigurrada
Murdmaajooks
Kuulitõuge
Köievedu

Autasuks uhked medalid ja palju magusat.
Pilte spordipäevast saab vaadata siit

Võistluste protokollid:
Pendeteatejooks

Orienteerumine

Jalgpalli vigurrada

Murdmaajooks

Kuulitõuge tudrukud

Kuulitõuge poisid

Köievedu

Peakorradajad: Hevelin Kärp ja Reet Parind 

Tublid korvpallurid

Korvpallihooaeg kogub täistuure. Lisaks treeningutele ja kontrollmängudele on lõppenud Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused (12. – 27. nov.) Saime seitse mängu, millest võitsime 5, napp kaotus Koidula Gümn. ja Ühisgümn. tagas pronksmedalid.

28. novembril Pärnus, Pargi võimlas toimunud Eesti Kutsekoolide Spordiliidu alagrupiturniiril saatis meie tiimi edu, võideti Tallinna Ehituskooli ja Haapsalu KHK.  Võit andis edasipääsu finaali ja muidugi poistele häid emotsioone. Peakohtunikuna tegutses meie kooli töötaja Ranno Tohver.

PKHK esindusvõistkonnas mängisid:

1. Allan Pajo       MK-11

2. Kaspar Kukk   ÄK-12

3. Rauno Lage   AT-11

4. Devid Grunt  EL-11

5. Janno Mürel K-10C

6. Raigo Kroll    EL-10

7. Marten Karjus KL-10

8. Sander Kuldsaar K-12A

9. Valdur Kuldsaar LH-10

10. Jarmo Raik  EP-12

11. Oliver Seling  T-12

Finaalis 3 punktiline kaotus Haapsalu Kutsehariduskeskusele andis meie võistkonnale neljanda koha. Ees seisavad II poolaastal meistrivõistlused. Edu ja head treenimist.

Reet Parind

Spordiaasta 2011 - 2012

Sportlik tegevus Pärnumaa KHK-s oli 2011/12 õppeaastal sisukas ja mitmekülgne.Koolisisesed võistlused toimusid  järgmistel aladel: sügisturniir võrkpallis, pendelteatejooks, orienteerumine, jooksukross,  indiaca jõuluturniir,  saalihoki-, sulgpalli- ja korvpalliturniir ning esmakordselt selgusid kooli vägevamad rammumehed.  Pärnumaa KHK edukamad alad Eesti Kutsekoolide Spordiliidu  meistri- ja karikavõistlustel:

Kergejõustik noormehed I koht,  neiud II koht (tublid kergejõustiklased: John-Kaspar Jaanus V-09, Kaur Kalamets LH-11, Fred Uudik V-09, Marten Karjus KL-10, Ivo Orav V-09, Tatjana Krõlova M-11, Eliise Seepter MT-10B)

Jalgpall neiud I koht ( Kristiina Hansen ÄK-11, Enelin Kannu K-10A, kutsekoolide mängija Kairi Himanen M-10, Kairi Klein LH-09, Tatjana Krõlova M-11, Elina Tarkus LH-09, Kadi Põltsam LH-09, Egle-Riin Korju K-11B, Kristi Kuusk K-10A)

Murdmaajooks neiud I koht

Korvpall noormehed III koht, Pärnu linnas II koht

Korvpall neiud III koht, Pärnu linnas III koht

Võrkpall noormehed III koht, Pärnu linna koolinoorte meistrid

Meie õpilased saavutasid vabariigis auhinnalisi kohti veel sulgpalli üksikmängudes.

Kergejõustikus ja sulgpallis esinesid üliedukalt kooli töötajad.

Kutsekoolide meistritiitli võitsid:

kergejõustikus Janne Ojala ja Mihkel Lembit.

Häid tulemusi näitasid Priit Auväärt, Taivo Kaelep, Lembit Miil ja Janek Leppnurm

Kuldmedalid sulgpallis teenisid Elve Lääts, Gerli Ollino ja Kaja Kibur

Tublilt võistlesid  Riina Müürsepp, Reet Parind, Piret Laan, Saima Rand, Ene Külaots ja Janek Leppnurm.

Alamkategooriaid

PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 8//12 | Pärnu | 80047 | tel +372 4427888 | parnumaa[at]hariduskeskus.ee