KontaktPostkastOpiinfosysteemPraktikabaasMoodleFacebookPicasa
Kutse heast koolist

Voltveti koolituskeskus

Voltveti koolituskeskuses toimub õpe põllumajanduse, keskkonna, aianduse ja metsanduse õppesuundadel ning selle üksuse ülesanded on: tasemeõppe ja täiskasvanute täienduskoolituste korraldamine, Voltveti mõisahoonete ja pargi hooldamine ning korrastamine, osalemine erinevates arendus- ja koostööprojektides, majandustegevuse korraldamine koolituskeskuses, majutuse pakkumine õpilaskodus.

Voltveti Koolituskeskuses on ühendatud endised ajad ja kaasaeg: 19. sajandil ehitatud vana mõisahoone ning liigirikas park, 20. sajandi 30ndate aastate lõpus metsakooli jaoks tehtud juurdeehitused, dendropark, 60ndatel aastatel valminud ning 21. sajandi esimesel kümnendil renoveeritud õpilaskodu ja klassiruumid.del ning selle üksuse ülesanded on: tasemeõppe ja täiskasvanute täiendkoolituste korraldamine, Tihemetsa pargihooldamine, majutusteenuse pakkumine õpilaskodus, erinevates arendus- ja koostööprojektides osalemine.

Voltveti koolituskeskuses toimuva õppetöö, kursuste, õpilaskodus majutuse, ruumide kasutuse ja toitlustuse kohta leiate infot siit.

Tihemetsa asub Pärnumaa kaguosas Saarde vallas Pärnu – Valga maantee ääres. Tallinnast Tihemetsa on 180 km, Pärnust kui ka Viljandist 50 km, Tartust 140 km.


Voltveti maal "Nümfid"

Voltveti parkide teavitusmaterjalid

Näitus "Voltveti mõis"

Puidurikete püsiekspositsioon Voltvetis


Bussiühendus:

Tihemetsa-Pärnu
Pärnu-Tihemetsa

Sõidujuhised:    

Tallinnast-Pärnust
Narvast
Tartust-Viljandist
Riiast

Information in English

PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 8//12 | Pärnu | 80047 | tel +372 4427888 | parnumaa[at]hariduskeskus.ee