KontaktPostkastOpiinfosysteemPraktikabaasMoodleFacebookPicasa
Kutse heast koolist

Harjutusi iseseisvaks eluks

Registreeri kursusele!

Kellele: Kursus on mõeldud erinevate praktiliste oskuste omandamiseks mudelharjutuste läbimise ja isikliku kogemuse saamise kaudu.
Kursuse põhifookus on mängusituatsiooni kaudu reaalse kogemuse saamisel, mis rikastab osaleja suhtlemisrepertuaari ja suhtlemismõjukust. Isikliku meisterlikkuse suurenemine võib tuua soovitud muutusi suhetes lähedaste, sõprade, klientide või kolleegidega. Kursuse aluseks on praktiline psühholoogia, neurolingvistiline programmeerimine, efektiivsustreeningute metoodika, energeetiline psühholoogia jm.

Kursus on jagatud kaheksaks kohtumiseks toimumisega kord nädalas 3 tundi ( 4 akadeemilist tundi) korraga. Iga kohtumise lõpus on 30 minutit selleks, et arutleda saadud kogemuste üle, saada vastuseid tekkinud küsimustele ning leida seoseid igapäevaelus vajaminevaga.

Aeg: 28.11.2011, kell 17.00-20.00, 4 ak tundi korraga, üks kord nädalas
Maht: 36 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn 8//12.

KURSUSE PROGRAMM
I Harjutame eneseväärtustamist
Kui soovid parandada oma elu ja elada koos kõigega, mida väärid, pead käima oma teed. Sellel, mida teised sinu kohta ütlevad, pole tähtsust. Tähtis on see, mida ise endale ütled. Ära muretse teiste arvamuse pärast, kuni tead, et see, mida teed, on õige. Iga sekund, mille kulutad kellegi teise unistustele, tuleb sinu enda unistuste arvelt. /Robin Sharma/

II Harjutame enesekehtestamist
Igaühel on õigus seista oma õiguste eest – teiste õigusi rikkumata. /Th.Gordon/

III Harjutame kuulamist
Kedagi süvenenult kuulata on parimaid mulle teada olevaid viise inimese vastu lugupidamist üles näidata ja luua tugev suhe. /R.Sharma/

IV Harjutame juhendavat nõustamist
Valikule eelneb teadlikkus ja tulemustele eelneb valik. /R.Sharma/

V Harjutame piiravate uskumuste muutmist
Uskumus on nagu rasedus. See kas on sul või ei ole. Sa ei saa olla natuke rase. Seda on inimestel kõige raskem mõista. Uskumises saab olla ainult kas ei või ja. /Bruce H. Lipton/
Lindudele, kes ei suuda kõrgelt lennata, leiab Jumal madala oksa. /Türgi vanasõna/

VI Harjutame tulemuslikku tülitsemist
Pole lahendamatuid probleeme, on ebameeldivad otsused.

VII Harjutame läbirääkimist
Kui arvad, et oled mõju avaldamiseks tühine, siis püüa jagada magamistuba sääsega. /A.Roddick/

VIII Harjutame tagasiside andmist
Meelita mind, ja ma ei pruugi sind uskuda.
Kritiseeri mind, ja ma ei pruugi sind armastada.
Ära tee minust välja, ja ma ei pruugi sulle andestada.
Julgusta mind, ja ma ei unusta sind./W.A.Ward/

IX Harjutame andestamist ja lahti laskmist – kui vajalik, võib ära jätta!
Hetkel, mil sa tõeliselt andestad, saad sa tagasi oma väe, mille olid kaotanud oma mõistusele ja mõtetele. /Eckhart Tolle/

Koolitaja: Viive Einfeldt
Grupp: 12-20 inimest
Maksumus: 288 EUR , võimalus maksta komes osas
Koolitusjuht: Heleri Heinla, PKHK Täiskasvanute koolituse koolitusjuht
Info: Telefon 4427870; 53446945; e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 8//12 | Pärnu | 80047 | tel +372 4427888 | parnumaa[at]hariduskeskus.ee