KontaktPostkastOpiinfosysteemPraktikabaasMoodleFacebookPicasa
Kutse heast koolist

Õpituba: looduslikud kosmeetikumid nahahoolduses

Registreeri koolitusele!

Aeg: 04.05.2016, kolmapäev kell 16.00-20.00.
Maht: 5 tundi
Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus Niidupargi tn 8//12, Pärnu

Kellele: Koolitused sobivad kõigile huvilistele, kes soovivad valmistada looduslikke ja keskkonnasõbralikke kosmeetikume endale ja oma lähedastele. Koolituste käigus omandatud oskused ja teadmised pakuvad naudingut luua endale isiklik kosmeetikasari  ning topelt rõõmu oma loomingu kinkimisel.
Puhtus ja värskus teevad meele kergeks ja annavad energiat, seega oma naha eest hoolitsemine tõstab inimese enesehinnangut ja toob rahulolu. Nahk peegeldab meie tervise seisundit ja hinge hädasid. Naha eest hoolitsemiseks pakub loodus rikkalikult erinevaid õlisid, teraviljasaadusi, savi, mett, lilli, jahusid, loomseid komponente.

Kursuse eesmärgiks on anda ülevaade kodustest nahahoolduse põhimõtetest erinevate nahatüüpide korral kasutades selleks looduslikke tooraineid. Kursuse lõpetanud oskavad analüüsida oma naha vajadusi, valida oma nahale sobivad mahekosmeetika valmistamise tooraineid ja valmistada endale toitvat näokreemi, kehakoorijat, huulepalsamit marjamahlaga ja lõbusalt kihisevaid vannitablette.
Kursusel vaatame mida huvitavat leidub koduse kosmeetika tegemiseks meie köögikappides ja aias. Oma valmistatud kosmeetikumide eeliseks on see, et need ei sisalda sünteetilisi lisaaineid ( säilitus-, lõhn-, värvained).

Õpiväljundid:
• Kursuse lõpetanud oskavad analüüsida oma naha vajadusi, valida oma nahale sobivad mahekosmeetika valmistamise tooraineid ja valmistada endale toitvat näokreemi, näomaski, kehakoorija, huulepalsami marjamahlaga ja kihisevad vannitabletid.

Kursusel käsitletavad teemad:
• Orgaanilise kosmeetika müüdid ja tegelikkus
• Käsitöökosmeetikumide valmistamise vahendid ja tooraine, kosmeetikumide säilitamine.
• Kreemikomponentide valiku põhimõtted. Kuidas valida enda nahatüübile sobivad kosmeetikumid?
• Koolituse käigus valmistame kosmeetikume koduseks näo hoolduseks kasutades looduslikke tooraineid.
Praktilise õppe käigus valmib toitev näokreem, kehakoorija, huulepalsam marjamahlaga ja kihisevad vannitabletid, mis sisaldavad taimseid rasvu- ja õlisid, jogurtit, ürte, soola, suhkrut, ravimtaimi, savi.

Koolitaja: Marju Maasing. Töötanud kosmeetikuna alates 1999 aastast ja  6 aastat kosmeetilise tooraine keemia õpetajana kosmeetikute erakoolis. Hetkel töötab Jakobi Ilusalongis kosmeetik-koolitajana.
Grupi suurus: miinimum 8 õppijat. Grupi komplekteerumisel täpsustab koolitusjuht koolitatava osalemissoovi ning edastab  koolituse ajakava ning toimumiskoha.
Maksumus:
45 eur (sisaldab materjale)
Tasumine ning loobumine: osaleja kinnituse ning grupi komplekteerumise järgselt edastatakse Teile sellekohase kinnitusega koolitusarve. Hilisemal koolitusest loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest (va erijuhtudel).
Koolitusjuht:
 Terje Üürike, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , 534 46945 /445 1968

PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | Niidupargi tn 8//12 | Pärnu | 80047 | tel +372 4427888 | parnumaa[at]hariduskeskus.ee